Endüstriyel Ambalaj Otomasyonu Çözümleri

1. Amacımız

Üretim Hattına entegre Ambalaj Otomasyonu talep etmek için birçok neden olduğuna inanıyoruz. Mesela, size özel çözümler gerektiren akut problemler için. Veya üretimde  uzun vadede kalıcı çözümler gerektiren sistem değişiklikleri için.

 

Vizyonunuz ve farklılığınızla, sektörünüzde öne çıkabilmeniz için, ambalajlama gereksinimlerinizde packpark®, size oldukça benzersiz olan bir ortak çalışma kültürü teklif etmektedir. Her bir ambalaj projesi kapsamında, spesifik ambalaj otomasyonu ihtiyaçlarınızı karşılamak ve kurumsal yapınıza katma değer üretmek için ambalaj sistemleri projelendirmede rehberlik hizmetimiz sürekli faaliyettedir.

 

packpark® rehberlik hizmeti; ambalaj geliştirmede malzeme ve ekipman çözümleri, proje yönetimi ve ambalaj uygulamalarını kapsar.

2. Beklenti Analizi

Sizinle yakın çalışarak, endüstride yeni trendleri, tüketici alışkanlıklarını, rekabetçi konuları, ambalajlama gereksinimleri ve daha fazlasını incelemek için kanıtlanmış planlama proseslerini kullanıyoruz. Ayrıca, ortak amacın oluşturulması ve buna bağlı kısa ve orta vadeli hedeflerin belirlenmesi yaklaşımımızın yönünü belirginleştirmemizi sağlıyor.

 

İhtiyaçlarınızı ve çözümleri sistem yaklaşımı ile değerlendiriyoruz böylece hizmetimizin potansiyelini mevcut koşullarda ve gelecekte nasıl kullanacağınız açıklık kazanıyor.  Sisteminizin gereksinimlerine göre hizmetimiz; teşhis, araştırma, en iyi ambalaj sistemini belirleme ve tedarik aşamalarını kapsıyor.

3. Materyal ve Ekipman Seçimi

packpark®, tüketim ve endüstri ürünlerinin ambalajlamasında uzmanlığı olan bağımsız bir ekipman tedarik firmasıdır. Hizmetler; donanım kaynak bulma konusunda destek, maliyet azaltım, paket/donanım uyumlaştırması ve süreç esnasında çözüm imkânlarının uygulanmasını içerir.

packpark®, koordinasyon ve iletişim deneyimi ile sizin araştırma, bilgi teknolojileri, mühendislik, satın alma ve operasyon alanlarında daha başarılı sonuç almanızı sağlar.

 • Entegre Paketleme ve Lojistik Çözümleri,

 • Robotik Paketleme ve Ürün Dizme Uygulamaları,

 • Hat Sonu Paketleme Makineleri, 

 • Shrink Paketleme, Stretch-Film Paketleme,

 • Palletizer, Depalletizer Sistemleri,

 

Sarf malzemesi seçimi; Maliyetten tasarruf ve performans arttırımı için gereken ambalaj sarf malzemeleri hakkında tam bilgi paylaşımı.

4. Tasarım ve Projelendirme

Ambalaj hatlarını operasyonel ve ekonomik açıdan en makul şekilde projelendirmenin yanısıra, bütüncül bakış doğrultusunda sistem tasarlarken en çok önem verdiğimiz unsurlar: verimlilik, kullanıcı odaklılık, çok işlevlilik, sürdürülebilirlik.

Tasarım aşamasından uygulamaya kadar proje yönetimi – zaman çizelgesi ve bakım da dahil, ilgili bütün işlevsel kavramlarla uyum.

Önerdiğimiz sistemler kısmen özel üretim olmasına rağmen, packpark®'ta bazı standartlar vardır: Güvenilirlik ve uzun ömürlülük.

Tasarımından nihai kabul sürecine kadar, yüksek standartlı üretim süreci packpark® tarafından titizlikle takip edilir.

5. Uygulama ve Sonuç: Anahtar Teslimi Ambalaj Otomasyonu

packpark®, küçük adımlar ve yatay hiyerarşi prensibi üzerine çalışır. Proje analizinin onayını takiben, tasarım, üretim, satış ve servis bölümleri elele hizmet eder. Bu sayede müşteriye özel servis, akıcı proje süreci, kısa teslim süreleri ve müşteriye, yatırımın geri dönüşü en hızlı şekilde sağlanır.

 • Teknik ambalajlama uzmanlığı

 • Ambalaj maliyet analizi

 • Akut problemlere özel çözüm

 • Kurumsal yapıda katma değer

 • Malzeme ve ekipman seçimi

 • Baştan sona proje yönetimi

 • Akıcı bilgilendirme süreci

 • Ekip çalışmasına uyumluluk

 • Kullanıcı odaklı tasarım ekibi

 • Yüksek nitelikli üretim alanı

Tüketim ürünlerine özel bir odaklanmayla packpark®, pratik ve işlevsel ambalaj çözümleri üretebilmek için güçlü teknik becerilerle etkin ürün deneyimini birleştirir.

packpark® size en doğru çözümü bulmak için çeşitli öneriler sunar ve talep edildiği takdirde, mutabık kalınan önerileri projelendirir.

 

Bizi lütfen uzman görüşü için arayın.

packparklogo.png

Copyright © 2019 Park Endüstriyel Ürünler Ltd. Tüm hakları saklıdır.

Ambalaj Makineleri Grubu