Ripack 2100 Shrink Isı Tabancası
Ripack 2100 Shrink Isı Tabancası Patentli Soğuk Başlık Teknolojisi
Ripack 2100 Shrink Isı Tabancası Ripack Alev Teknolojisi
Ripack 2100 Shrink Isı Tabancası Kolay Değiştirilebilir Piezo Ateşleyici
Ripack 2100 Shrink Isı Tabancası Taşıma Çantası
Ripack Shrink Film
Ripack Shrink Isı Tabancası Kullanım Alanları
Ripack_Shrink_palet

RIPACK 2100 SHRINK TABANCASI

UYGUN FİYATLI RIPACK KALİTESİ

Shrink ambalaj uygulamasında en iyi başlangıç ​​veya düşük kullanım için Ripack 2100, düşük bütçeli, kaliteli, güvenilir ve güvenli bir araçtır. 40 kW'lık sabit gücü, kullanımı çok kolaylaştırır ve 150 mikron kalınlığına kadar shrink filmler ile shrink ambalaj yapabilmek için uygundur. Ripack güvenilirliği ve güvenliği, "soğuk nozul" teknolojisi ile donatılmış paslanmaz çelik ısı difüzörünün tasarımına yansımıştır.

Son olarak, yenilikçi hızlı ve aletsiz ateşleyici değiştirme sistemi, Ripack 2100 shrink tabancanızın kusursuz güvenilirliğini sağlayacaktır.

Ripack 2100 Shrink Tabancası, sanayi, inşaat, tarımsal gıda, nakliye / lojistik vb. birçok sektörde kullanılmaktadır.

TEKNİK TABLO

Güç                                     : 40 KW

Isıtma Gazı                     : Propan gazı P 31

Gaz Pressure ortalaması : 1,5 – 3,5 bar ( 21 – 50 PSI )

Uzunluk                              : 36 cm

Ağırlık                                  : 924 gr.

Ses Düzeyi                          : ≤ 85 dbA

SECURIPACK YÜKSEK GÜVENLİK CİHAZI

Securipack regülatörü ile donatılmış Ripack 2100 shrink tabancası, bu tür aletlerde en gelişmiş güvenlik seviyesinden yararlanır.

Securipack regülatörümüz, güvenliğinizi garanti eder ve gaz silindirindeki basıncı ve cihazınızdaki basıncı sürekli olarak izler. Bir arızanın tespiti, gazın otomatik olarak kesilmesine yol açar. Ayrıca gaz tüpündeki basıncı otomatik olarak algılayacak ve doğru değilse beslemeyi kesebilecektir. Ürününüz, sizin için herhangi bir kısıtlama olmaksızın veya bir basınç göstergesi eklenmeden aşırı ısınmaya karşı korunur..

Aşırı ısınmayı önlemek için gaz tüpünüzdeki basıncı otomatik olarak algılar.

İNOVASYONUN KALBİ: GÜVENLİK 

Securipack, her kullandığınızda shrink ambalaj işlemlerinizi daha basit ve daha güvenli hale getirme yolumuzdur.

PATENTLİ SOĞUK NAMLU

Paslanmaz çelik ısı difüzörü, uzun süre kullanıldığında bile (dünya çapında patentli) soğuk olarak kalır ve nozulla doğrudan temas yoluyla yanma riskini önler.

Securipack, gaz hortumunuzdaki basıncın kontrol edilebilmesini garanti ederek önemli sızıntıları önler. Hortum hasarlanması durumunda otomatik olarak gaz beslemesini keser.

RAKİPSİZ ISITMA KALİTESİ
Daha fazla verimlilik için

İnovasyon ekiplerimizin ilk hedefi, size güvenli, güvenilir ve kullanımı kolay bir cihaz sağlamaktır. Ripack 2100 ısı difüzörü, rakiplerine kıyasla benzersizdir ve bu 3 sıfatın birleştirilmesine izin verir.

Yanma başlığı veya ısı dağıtıcısı aşırı ısınmayacak şekilde tasarlanmıştır. Patentli "soğuk nozul" teknolojisi sayesinde Ripack 2100'ünüz ısınmaz ve kullanım sonrası yanma riskinden veya shrink tabancanızı yerleştirdiğiniz desteğin hasar görmesinden korur. Rakip ürünler, bazen yoğun kullanım sırasında ısınan malzeme veya yapılarla eli alevden veya nozüllerden uzak tutmak için koruyucu bir kılıf kullanmayı seçmişlerdir.

YÜKSEK GÜVENİLİRLİKLİ ISI TABANCASI

Güvenilirlik, bizi piyasadaki diğer ürünlerden ayıran bu eşsiz yapıdan gelmektedir. Dahili testlerimiz, ürünün yaşam döngüsünü yeniden oluşturmak için ürünün her tarafındaki yükseklikten düşüşleri ve sürekli sürtünmeyi birleştirir. Kullanımlar çok sayıda, sert ve iç veya dış mekanlarda, kullanım koşulları ne olursa olsun size güvenilir bir ürün sağlamalıyız.

Son olarak, birçok özelliği entegre etmek istediğinizde kullanım kolaylığı elde edilmesi zor bir husustur. Ripack 2100'ün sadeliğini müşterilerimize bir destek olarak düşündük. Isı dağıtıcısı mükemmel bir örnektir. Securipack regülatörü ile birleştiğinde ısınmaz ve bu işlevsellik otomatik olarak gerçekleştirilir. Basınç göstergenizi sürekli kontrol etmenize gerek yok, Securipack bunu sizin için yapar.

Isı difüzörümüz sabit ve kaliteli bir ısıtma genişliği sağlar. Azami ısı veya konsantre ısıtma yok, teknolojimiz yalnızca filmleri küçültmek için geliştirildi. Filmlerinizin paletlerde küçültülmesi için meşale veya uzun alevli aletler geliştirmiyoruz ve gelişmelerimizi ambalaja yoğunlaştırmıyoruz.

packparklogo.png

Copyright © 2021 Park Endüstriyel Ürünler Ltd.

Tüm hakları saklıdır.

Ambalaj Makineleri Grubu
Ripack Shrink Isı Tabancası Kullanım Alanları

Ripack Shrink Isı Tabancaları pek çok sektörde kullanılmaktadır. Yapı malzemeleri, Boya sanayi, Kimyasal maddeler, Tuğla-Kiremit Sanayi, Plastik Sektörü, Makine Sanayi, Yapı Kimyasalları, Hırdavat sektörü, Gıda-İçecek Sanayi, Kapı-Mobilya Sektörü vb.