Operasyonel Ambalajda Katma Değer

Park Endüstriyel Ambalaj, shrink, torbalama ve ikincil ambalaj sistemleri konusunda ileri seviyede gelişmiş endüstriyel çözümler ve uygulamalar amaçlanarak 2000 yılında kurulmuştur.

Park Endüstriyel Ambalaj, shrink sistemlerinin yanısıra üretim hatlarına entegrasyonu ve tesislere göre projelendirilmesi konusunda sürekli sektör liderlerine projeler gerçekleştirmektedir.Ambalaj öncesi ön gruplama, dizme, yön verme, insert ve ambalaj sonrası dizilim, yön değiştirme, etiketleme ve kodlama, koli hazırlama, koli bantlama, palletizing, palet stretch sarma / palet shrink gibi ürün paketleme işleminden sevkiyata hazır hale getirilmesine kadar tüm proses için gerekli ekipmanları titizlikle projelendirmektedir.

Bu dalda ülkemizin seçkin firmalarına hizmet vermekte, bilgi ve donanımı gelişmiş, sorumluluk alabilecek alt yapıya sahiptir.

packpark®, müşterilerine, yüksek kaliteli, yenilikçi, standard ve özel tasarımlı, kullanıcı dostu ambalaj makineleri sunmaktadır.

Uzmanlık alanımız; müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir,

esnek tasarımlı ve çeşitli ürün ortamlarında yüksek verimle çalışabilen

Yüksek Performanslı Esnek Film Ambalaj Makineleridir.

 

2000 yılından beri, sürekli yenilikler ile güncellenen üretim teknolojileri ile üretilen ve Endüstri 4.0 yeterliliğini haiz ambalaj makinelerimiz, sağlamlık, süreklilik ve yüksek güvenilirliği garanti etmektedir. Her müşterimizin bireysel ihtiyaçları birincil önceliğimizdir ve makine talepleriniz, bünyemizdeki geliştirme ekibimiz tarafından hızlı ve son derece esnek bir şekilde gerçekleştirilebilir.

 

packpark®, ilave olarak müşterileri ile proje bazlı çalışmakta;

Otomatik Shrink Ambalaj Makineleri,

Yüksek Hızlı Ambalaj ve Paketleme Otomasyonu

Ürün Besleme Otomasyonu, Karton Yerleştirme,

Koli Açma, Koli Hazırlama, Koli Bantlama Makineleri

Otomatik Etiketleme Makineleri, Paletleme Sistemleri

Otomatik Palet Stretch Sarma Makineleri,

Otomatik Palet Etiketleme Sistemleri gibi üretim hattı sonuna entegre Hat Sonu Otomasyonu sunmaktadır.

 

Otomasyon yazılımı, temel komutlara ilave olarak hattın ihtiyacına göre optimize edilmektedir. Otomatik ambalaj makinelerimiz, gıda ürünleri, ahşap ve plastik, baskı ve kağıt ürünleri, teknik ve sanayi ürünleri, içecek ürünleri, tüketici elektroniği, paketleme lojistik ve servis sağlayıcıları gibi yurtiçi ve dünya genelinde güvenle çalışmaktadır.

Endüstriyel Ambalaj Hattı Çözümleri ve Sistem Geliştirmede “360º” Rehberlik

 

Endüstriyel ambalaj çözümleri için bize danışabilir; görüş ve öneri talep edebilirsiniz. Ürününüze en uygun ambalaj sisteminin tespiti aşamasında, beklentilerinizin detaylı analizini yaparak en yüksek verimi almanızı hedefleriz.

 

Teknik Ambalajlama Hattı Uzmanlığına,

Esnek Endüstriyel Ambalaj ve Paketleme Sistemlerine,

Operasyonel Verim Odaklı Fikir Desteğine Gereksinim duyduğunuzda;

Profesyonel Ekipman Seçiminde Yol Haritası Oluşturabiliriz. 

 

packpark®, endüstri firmalarına, ambalaj sistem gereksinimlerinde rehberlik desteği sağlıyor:

Sektörlere özel bir odaklanmayla packpark®, pratik ve işlevsel ambalaj çözümleri üretebilmek için güçlü teknik becerilerle etkin ürün deneyimini birleştirir.

packpark® size en doğru çözümü bulmak için çeşitli teklif önerileri sunabilmektedir. Bizi lütfen uzman görüşü için  arayın.

Çözüm Ortaklarımız

packparklogo.png

Copyright © 2021 Park Endüstriyel Ürünler Ltd.

Tüm hakları saklıdır.

Ambalaj Makineleri Grubu